česky english deutsch

BOVIA

cestovní a programová agentura

Naši společnost jsme založili v roce 2007 na základě letitých zkušeností a kontaktů. Oba jsme rodilí Češi, bydlíme v Praze a dobře známe prostředí a služby, které svým klientům nabízíme.


Cestovní a programová agentura Bovia se zaměřuje především na cestovní ruch směřující do Prahy. Kromě letecké přepravy zajišťujeme komplexní služby v oblasti incomingu a domácího cestovního ruchu nejen v Praze, ale i po celé České republice. Zajišťujeme a organizujeme ubytování v hotelech, stravování, transfery a ostatní turistické služby včetně rozmanitých programů. Organizujeme klasické turistické výlety a pobyty stejně jako pobyty a program pro firemní klientelu.

Máme rovněž bohaté zkušenosti v oblasti pořádání firemních konferencí - od menších akcí až po velké skupiny s náročným konferenčním a doplňujícím programem a službami.

 

Krédem naší agentury je velice osobní, individuální a pečlivý přístup ke každé skupině a ke každému jednotlivci. Naším cílem a zásadou je poskytovat co možná nejkvalitnější služby, které našim klientům umožní plně si vychutnat krásu a jedinečnost Prahy a České republiky.

Vycházíme maximálně vstříc přáním a představám našich klientů, hostů a obchodních partnerů. Na základě naší dlouhodobé praxe se snažíme myslet vždy o jeden krok dopředu. Nejde nám o samoúčelnou prezentaci naší firmy, ale o co největší spokojenost a odpočinek našich zákazníků.

 

Napište nám, co si přejete – jsme tu pro Vás! Kontaktovat nás můžete anglicky, česky, německy nebo rusky. Budeme velice potěšeni, pokud se rozhodnete právě pro naši agenturu, a pevně věříme, že budete spokojeni.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

 

Marek Bláha